Davet

Konusu 'SOHBET - Ivır Zıvır Sorular' forumundadır ve Cem tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Yüklüyor...
  1. sevdam

sevdam Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ynt: Davet

ben arkadaşlarıma bahsettim buradan...burda kimseninde kar amacı güttüğünü hiç düşünmedim her sorumada allah razı olsun yardım etti hocalarım...matematikte önlisans kpss de zaman yetmedi diye yapamadım genede 12 tane yaptım ki hiç matematiği olmayan ben 12 side doğru...bu site sayesinde dersanede falan karıştı hoca gitti gelmedi yenisi geldi olmadı vs..o nedenle burdaki sorularımı yanıtlayan tüm hocalarımdan allahrazı olsun kesinlikle kolay zor çekinmeden sorulması lazım..şimdi dgs giricem gene sorularımı sorucam ve eminimki yardmcı olacaklar.haklarını ödeyemem o konuda
  2. Bora

Bora Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    235
    Meslek:
    Öğretmen

[quote author=sevdam link=topic=87.msg14541#msg14541 date=1295351464]
    ben arkadaşlarıma bahsettim buradan...burda kimseninde kar amacı güttüğünü hiç düşünmedim her sorumada allah razı olsun yardım etti hocalarım...matematikte önlisans kpss de zaman yetmedi diye yapamadım genede 12 tane yaptım ki hiç matematiği olmayan ben 12 side doğru...bu site sayesinde dersanede falan karıştı hoca gitti gelmedi yenisi geldi olmadı vs..o nedenle burdaki sorularımı yanıtlayan tüm hocalarımdan allahrazı olsun kesinlikle kolay zor çekinmeden sorulması lazım..şimdi dgs giricem gene sorularımı sorucam ve eminimki yardmcı olacaklar.haklarını ödeyemem o konuda
    [/quote]

Güzel sözlerin için Teşekkürler...
  3. RagROCK

RagROCK Yeni Üye

Beğenileri:
    0

[quote author=sevdam link=topic=87.msg14541#msg14541 date=1295351464]
    [/quote]

Şahsen faydam oldu mu bilmi yorum ama ben de sana yardımcı olmuş olan bütün arkadaşlarım adına bu güzel iltifatlar için teşekkür ederim.
  4. Cem

Cem Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    272

Bu hafta 1 kayıt yapılmış sadece, ilginç. Neler neler anlatıyoruz ama, kimsenin ilgisini çekmiyor demek ki. Neyse biz işimize bakalım, değil mi?
  5. Matematix

Matematix Yeni Üye

Beğenileri:
    1

Sanırım yaz geldi artık kimse elini sorulara vurmuyor,biraz tatil zamanı :)

Sayfayı Paylaş