Soru Modül teorisi

Konusu 'Akademik Soru Çözümleri ve Kaynakları' forumundadır ve B.nurr tarafından 9 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Yüklüyor...
  1. B.nurr

B.nurr Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Sorularima acaba yardimci olabilir misiniz ? IMG-20170608-WA0000.jpeg

2. Benzer Konular: Modül teorisi
    Forum Başlık Tarih
    Matematik - Geometri Modüler Aritmetik - Bölünebilme 24 Haziran 2019
    Matematik - Geometri Modüler Aritmetikle Denklem Çözümü 24 Haziran 2019
    Mantık,Kümeler,Bağıntı ve Fonksiyon,İşlem ve Moduler Aritmetik Denklik Sınıfları - Modüler Aritmetik - Ters Fonksiyon 24 Haziran 2019
    Mantık,Kümeler,Bağıntı ve Fonksiyon,İşlem ve Moduler Aritmetik Modüler Aritmetik (5 Soru) 23 Haziran 2019
    Matematik - Geometri Modüler Aritmetik 5 Haziran 2019

3. Honore

Honore Yönetici

Beğenileri:
    394
    Meslek:
    Müh. (Elk./Bilg.)
    Ne yazık ki forumda bu konuda size yardımcı olabilecek hiç kimse olmadığı için burada zaman kaybetmeden başka yerlere sormanızı öneriyorum. Yine de daha sonra bir bilen gelebilir diye soru başlığınızı sabitledim. Ayrıca belki Prof.Dr. Neşet Aydın'ın aşağıdaki ders notları ve içindeki bazı çözümlü örnekler de işinize yarayabilir.
    https://nesetaydin.files.wordpress.com/2012/03/moduldersnotu2012.pdf
  4. B.nurr

B.nurr Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim ama bazi yerlerde takildim orda ne yazikki :( zaten onun kitabinin alistirma sorulari
  5. CEM TOPUZ

CEM TOPUZ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Vakit bulunca çözmeye çalışacağım, cuma gününe kadar olumlu veya olumsuz dönüş yaparım.
  6. CEM TOPUZ

CEM TOPUZ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Tekrar merhaba,
    Konuyu biraz hatırlamaya çalıştım.
    Öncelikle birinci sorunun (b) seçeneğini yazarken şeklindeki yazım yanlış olmuş. R olmalıydı. Bunu sormak için yazacakken "Honore" nin yazdığı kaynağın sonunda sorunun zaten olduğunu ve benim ifade ettiğim şekilde olduğunu gördüm. Sorunun çözümünü tamamlayınca tekrar burada yazacağım.
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş