Ösym 2011-YGS kitapçıklarını yayınlıyor

Konusu 'EĞİTİM-ÖĞRETİM' forumundadır ve Bora tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Yüklüyor...
 1. mathgeobirdeben

  mathgeobirdeben Yeni Üye

  Mesajlar:
  177
  Beğenileri:
  3
  Ynt: Ösym 2011-YGS kitapçıklarını yayınlıyor

  Çok değerli bir abim anlattı.Kendisi Erzurumda müdürlük yaparken fen öğretmenine ders programı veriyor o zaman ki sistem ile müdür iki hafta takip edecekmiş.nyse derse müdür katılıyor hoca sohbet etmiş sürekli ikinci sefer yie aynı tabii müdür çekiyor bunu odasına ve soruyor ve para ile gelmiş o mevkiye.Şimdi de öyle olacak biz kurtardık paçayı belki peki ya gelecek nesil?bu sistem böyle gitmez ! baştaki birkaç kişi gitsin gerisi kalsın olmaz hepsi gitmeli köklü temizlik yapılmalı...
 2. Cem

  Cem Yönetici Yönetici

  Mesajlar:
  4.569
  Beğenileri:
  272
  Ynt: Ösym 2011-YGS kitapçıklarını yayınlıyor

  Meteksan, YÖK'ün kurucusu İhsan Doğramacı'nın şirketlerinden birisi. Soru kitapçıkları burada basılıyor. Müdür çıkmış açıklama yapıyor. Matbaa müdürünün ne işe var basın toplantısında. Çok acayip paniklediler. Bu iş, tekrar edilecek bir sınava gider arkadaşlar. Çok şaibe var. Bu şaibelerden kurtulmanın tek yolu yeni bir sınavdır.

  Bir milyon 700 farklı kitapçık mı basılırmış. Kimi kandırıyorlar. Bunun dünya genelindeki farklı basımı en fazla 10'dur. Bir adayın etrafını farklı dağıtırsın olur biter. Bu kadar farklı kitapçık ile kopya tedbiri mi alınırmış. Buna gargalar bile güler, bırakın insaoğlunu.

Sayfayı Paylaş