YGS sınavında başarılar

Konusu 'EĞİTİM-ÖĞRETİM' forumundadır ve Bora tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Yüklüyor...
  1. superkiz

superkiz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ynt: YGS sınavında başarılar

adamlar hiç kendimizi yenileyelim demiyorlar yaa pes diyorum.. AB BA simetrik sorusu hatalıydı neyse benimde netlerim şöyle
    Türkçe: 33
    Sosyal : 31.75
    Matematik : 28

bi sitede hesapladım yaklaşık 381 puan falan yapıyor.. napalım nasip diğer sınava...

ömercim bende yapamadım litre sorusunu sorular uzaydan gelmez diyorlardı yaa ya bunlar uzaydan gelmiş olmalı dedim :D ilk defa bu kadar berbat matematik neti çıkardım
  2. Cem

Cem Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    272

Herkese geçmiş olsun.:)
    Matematik çok kolaydı, bu sitede çalışan herkesin en az 35 net yapması gerekirdi.
  3. Matematix

Matematix Yeni Üye

Beğenileri:
    1

hocam heyecan olmazsa full bile çekerdik ilk giriş diye heyecan vardı bende neyse sağlık olsun netlerime bakmayı düşünmüyorum süperkız umarım istedigin sonucu almışsındır.
  4. superkiz

superkiz Yeni Üye

Beğenileri:
    0

ömere katılıyorum ne kadar girersen gir o sınav heyecanı bi başka cidden... diyorum ya sorular uzaydan glemiş gibi görünüyor.. Bu arada bi kanalı biri aradı benden düşük netleri var 380 dediler şaşırdım yeni puanmatiği bilen var mı
  5. bayındır

bayındır Yeni Üye

Beğenileri:
    3

Arkadaşlarıma katılıyorum sosyal saf bilgiydi matematiği yorum sosyalı bilgi sormuşlar :eek:
    yalnız ben matematikte yorumu daha çok seviyorum :)

Bu arada istediğinizi elde edersiniz inşallah çok fazla üzülmeyin asıl sınav daha gelmedi çalışmaya devam edelim :)