Soru İntegral

Konusu 'Limit ve Süreklilik,Türev,İntegral' forumundadır ve cleveremre tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Yüklüyor...
  1. cleveremre

cleveremre Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Herkese merhaba,
    V değerini bildiğimizi varsaydığımızda, bu denklem neyle sonuçlanır? Integral konusunda bilgi yetersizliğim olduğunu da kabul ediyorum, yardımınızı bekliyorum. teşekkürler.

upload_2020-11-1_10-51-41.png

2. Benzer Konular: İntegral
    Forum Başlık Tarih
    Limit ve Süreklilik,Türev,İntegral Elips ve Daire Arasındaki Alan - İntegral Bugün 16:53
    Hatalı veya Tekrarlanmış Sorular İntegral (Seçenekler Yanlış) Bugün 14:06
    Limit ve Süreklilik,Türev,İntegral Noktanın ve Doğrunun Analitiği - Türev - İntegral Dün 19:10
    Limit ve Süreklilik,Türev,İntegral Noktanın ve Doğrunun Analitiği - İntegralde Hacim Dün 16:33
    Limit ve Süreklilik,Türev,İntegral Türev - İntegral - Doğrunun Analitiği - Elipste Alan Salı 16:13

3. Honore

Honore Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    643
    Meslek:
    Müh. (Elk./Bilg.)
  4. cleveremre

cleveremre Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Zamanınız ve cevabınız için teşekkür ederim. Açıkçası, siz belirttiğiniz zaman bir şeyi tam ifade etmediğimi fark ettim. V aslında çoklu bir değer, yani tek bir değer değil. İçerisinde yaklaşık 500 adet rüzgar hızı değeri bulunmakta. Ama zannediyorum ki bu durumda da benzer bir çözüme ulaşılabiliriz.
  5. Honore

Honore Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    643
    Meslek:
    Müh. (Elk./Bilg.)
    Rica ederim. Konu tamamen farklı olduğundan başka bir şey diyemeyeceğim. Belki diğer forumlarla gruplardan bir açıklama yapılabilir.

Sayfayı Paylaş