Öneriler

Konusu 'İstek ve Önerileriniz' forumundadır ve MetinK tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Yüklüyor...
  1. MetinK

MetinK Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    - Forumun teması değiştirilmiyor, sıkça kullandığım sitelerin daha kibar görünmesinden midir bilmem, uyum sağlamak zor oluyor. Yazılar çok büyük ve kaba geliyor. Bi' el atsak daha çekici kılabiliriz forumu.

- Her mesajın altına teşekkür butonu koyarak başlığın gereksiz teşekkür-rica mesajlarıyla dolmasını engelleyebiliriz.

- Bir başlık altında sadece bir soru sorulmasına izin vererek karışıklığı önleyebiliriz.

Şimdilik bunlar var. Aklıma geldikçe eklerim. :)

2. Benzer Konular: Öneriler
    Forum Başlık Tarih
    Rehberlik Fen Fakültesine Gidecek Öğrencilere Öneriler - Prof.Dr.Sinan Sertöz 13 Mayıs 2017
    SOHBET - Ivır Zıvır Sorular Bilkent Üniversitesi Math 101 ve 102 Derslerine Bazı Hazırlık Önerileri 11 Mayıs 2017
    SOHBET - Ivır Zıvır Sorular YGS ve LYS Hakkında Öneriler 14 Ekim 2009

3. Bora

Bora Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    237
    Meslek:
    Öğretmen
    Ynt: Öneriler

1- Tema konusunda haklısın... En azından default temayı koyabiliriz seçilmesi için.
    2- Teşekkürler butonunu koymayı denedim ancak sorunlar yaşadım.Vbulletin forumlarda teşekkür butonu koymak çok rahat oluyor.Ama smf de tam bir çile.1 hafta sonra deneyebilirim ancak.
    3- Ben şimdilik o sistemin işleri daha da çok karıştıracağını düşünüyorum.Şu an için, daha önce bildiğimiz bir forum sitesi olan sinavbankasi tarzı bir forum olması daha iyi olacaktır.İlerde olabilir.

Önerileriniz için teşekkürler.Devamını da bekliyoruz.
  4. MetinK

MetinK Yeni Üye

Beğenileri:
    0

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, kolay gelsin. :)
  5. MetinK

MetinK Yeni Üye

Beğenileri:
    0

Çok çok çok daha güzel oldu. :)
  6. Bora

Bora Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    237
    Meslek:
    Öğretmen

Şu an sadece temaya izin verdim .. Onu mu söylüyorsunuz..Eğer o ise...Temalarda butonlar çıkmadı..Onlarıda halletmeliyim.

Sayfayı Paylaş