Soru verilen bölgeyi çift katlı integral ile birim kareye dönüştürme

Konusu 'Akademik Soru Çözümleri ve Kaynakları' forumundadır ve ugurluhoney tarafından 9 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Yüklüyor...
  1. ugurluhoney

ugurluhoney Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    soru 2 jpeg.jpg

2. Benzer Konular: verilen bölgeyi
    Forum Başlık Tarih
    Hatalı - Tekrarlanmış Sorular veya Çözümler (Faulty - Repeated Questions or Solutions) Çemberde Uzunluk - Trigonometri (Verilen sayılar hatalı) 16 Nisan 2022
    Toplam ve Çarpım Sembolü,Diziler ve Seriler,Matris ve Determinant Tümevarımla İspat (Proof by Induction) (YKS 2021'de yok) (İlk soru için verilen cevap yanlış) 14 Kasım 2020
    Polinomlar, Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık ve Binom Açılımı Olasılık (Verilen cevabı bulamadım) 3 Haziran 2019
    Akademik Soru Çözümleri ve Kaynakları İntegral (Soruyu soran tarafından verilen cevap hatalı) 29 Mayıs 2017

3. Honore

Honore Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    655
    Meslek:
    Müh. (Elk./Bilg.)
    Hiç görmediğim bir konu. Bilen bir hocamızın da ne zaman gelip bakabileceği belirsiz, o yüzden başka forumlara veya varsa ilgili Facebook gruplarına sormanız gerekiyor.
  4. ugurluhoney

ugurluhoney Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    maalesef hiç bir yerde çözüme giden bir bilgiye ulaşamıyorum. bu soruyu wolfram mathematica ortamında çözmem gerek ancak matematiksel olarak çözümünü yapamadığım için algoritma da oluşturamıyorum.
  5. Honore

Honore Yönetici Yönetici

Beğenileri:
    655
    Meslek:
    Müh. (Elk./Bilg.)

Sayfayı Paylaş